Poseł palący marihuanę uniewinniony. ” Nie zaciągałem się „.

2628
nie zaciągałem się - zaborcza

Oficjalne oświadczenie kancelarii prawniczej Posła Zbigniewa Ziobro: Zarzuty zostały oddalone!

 

Polskie Prawo przeciw działaniu narkomani jest dość restrykcyjne, zgodnie z art.62ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii każdy kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

Poseł Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro, który w mediach wypowiadał się ” przeciw legalizacji narkotyków miękkich jak się okazuje, został przyłapany na paleniu ” skręta (papierosa z marihuaną ) „, cała sprawa miała być zatuszowana gdyby nie reporter Zaborcza.pl.

 

W marcu poseł Zbigniew Ziobro został zatrzymany przez patrol policji.

Osobnik posiadał przy sobie skręta w którym znaleźliśmy 0.4 grama marihuany, został przyłapany na gorącym uczynku starając się zażyć narkotyki – Wynika z oświadczenia rzecznika Warszawskiej policji.

 

Tydzień temu odbyła się rozprawa, jak się okazuje poseł został ” uniewinniony ” a zarzuty zostały oddalone. Na oskarżenia dotyczące posiadania środków odurzających odpowiedział następująco:

Nie posiadałem narkotyków bowiem ” skręt ” nie należał do mnie, zostałem nim poczęstowany przez przechodnia i myślałem ,że to zwykły papieros.- Odpowiadał Zbigniew Ziobro.

Według zeznań funkcjonariuszy policji widzieli jak oskarżony spożywał narkotyki.

No i co z tego, przecież się ” nie zaciągałem ” więc teoretycznie nie spożywałem narkotyków – Dodał.

 

” Sprawa została umorzona, a oskarżony uniewinniony, nie można skazać kogoś kto jest nie winny ” – Odpowiedział w wywiadzie prokurator.

 


Zaborcza.pl – Kontrowersyjne artykuły które nie mają nic wspólnego z prawdą.

Komentarze

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY