Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?

61352

Zakończyła się debata w Parlamencie Europejskim nt. sytuacji w Polsce. Eksperci twierdzą, że Polska może zostać wyrzucona z UE.

 

 

Komisja Europejska wzięła pod lupę ostatnie działania PiSu, i chociaż Beata Szydło sprzeciwiała się, może wyniknąć z tego katastrofalna w skutkach sytuacja Polski.

Jeśli UE zarzuci Polsce łamanie prawa, a Beata szydło przegra debatę i nie zgodzi się przyjąć kar może zostać wydalona z UE z miliardami długu na koncie na spłatę dofinansowywań.

 

Uważam, że Polska nie zasługuje na to, by w tej chwili być oceniana przez KE – przekonywała europosłów Beata Szydło

 

Nie odbyło się od ataku z strony Francji, i chociaż duża ilość krajów popierała Polskę nie możemy zapominać ,że wielkim trio w Unii są Niemcy, Francja oraz Wielka Brytania. To Niemcy zarzucili Polsce łamanie praw, chcąc wniknąć w suwerenność Polskiego narodu. Nieoficjalne pogłoski mówią, że chodzi tu o chęć opodatkowania supermarketów przez PiS, a na Polskim rynku niemieckie supermarkety obejmują 62% zysków.

 

Jako premier zastosowała pani wszystkie triki – stwierdził Guy Verhofstadt i zarzucił Beacie Szydło, że nie udziela odpowiedzi na pytania.

 


Dałeś się wkręcić? Jeśli tak koniecznie UDOSTĘPNIJ ten artykuł tak by wkręcić swoich znajomych !

Powodzenia!

Komentarze

PODZIEL SIĘ

32 KOMENTARZE

 1. Myślę, że to jakieś drwiny ze strony Niemiec. Dobrze że Markety w końcu opodatkują. Dlaczego Niemcy mają na nas zarabiać. Łaskę nam zrobią że nas z Unii wywalą. Dla mnie to śmieszne niech Merkel wywalą najlepiej do uchodźców tam jej miejsce a nie wtrącać się do nas. Już nam tyle Niemcy w ciągu kilkudziesięciu lat krzywdy na robili. Niech łapy od naszego narodu trzymią z dala

 2. BARDZO DOBRZE, niech nas wyrzucą, w końcu wszystko wróci do normy, będą granice, nie będzie uchodźców, własna gospodarka, a dług im oddamy w postaci materialnej – jako fotoradary oraz ople insignia turbo, którymi jeździ policja – EBAĆ UNIĘ.

  • Zobaczcie głomby ile w Polsce od czasu wstąpienia do Uni zmieniło się w kraju.Nie widzicie a kto dofinansuje inne inwestycje gdy nas wyćpną i kto zapłaci długi chyba nasze piątek pokolenie.Powodzenia dla tych lepszego sortu. Przepaść o krok przed nami.Wystarczy go zrobić. Do przodu ale tylko sami.

   • Po 1992r zmieniło się na lepsze, tylko pośrednikom prywatyzacji!. Naród został całkowicie wywłaszczony z ojczyzny, z gospodarki i sprowadzony do roli przedmiotu i darmowej siły roboczej! Dofinasowania z UE, dużo więcej nas kosztowały, niż były warte. Bilans akcesji w UE zawsze wychodził i będzie wychodził nam na minus! Dalsza nasza obecność w UE ten minus będzie zwiększać, nie zmniejszać!

 3. Polska idzie w dobrym kierunku w sprawach imigrantów i gospodarczym to najbardziej się nie podoba Niemcom bo to oni mamaja dużo do stracenia w naszym kraju już nie mają wpływu na naszą gospodarkę i już nas nie mogą wykorzystywać i kształtować naszą Polskę tak jak by chcieli , ich ambicje od czasów 2 wojny światowej nic się nie zmieniły nadal chcieli by dominować i rządzić innymi krajami a Merkel to potomek Hitlera co tu dalej mówić. Polska powinna odzyskać pieniądze od Niemców za drugą wojnę światową wtedy gdybyśmy zostali wyrzuceni z unii europejskiej to będziemy mieli na dlugi a poza tym już inne kraje takie jak Francja desz dostrzega że Polska idzie w dobrym kierunku i będą tworzyć się podziały w w unii europejskiej a Niemcy już nie będą mieli takiego wpływu jak do dotychczas jeszcze kwestia czasu tylko by Polska się nie ugiela a za mami pójdą inne państwa a najbardziej trzymajmy się Węgier .Anglia wyszla ale proces jest długo trwały ale to oni i Niemcy Francja dyktowala wszystko w unii a teraz nawe we Francji są podziały i są po naszej stronie więc jeszcze trochę czasu a Niemcy zostaną osamotnieni i nic nam nie zrobią tylko jeszcze czasu potrzeba i dlatego tak się spieszą Niemcy bo się boją i chcą na nas skłonić teraz do ustępstw bo później nie dadzą rady więc jeszcze trochę czasu a to niemcy będą się nas bac bo my będziemy dominować w unii europejskiej.

 4. Ludziska moje kochane, ja Wam dam 1000+ i może jeszcze dołożę prąd za darmo bo się Wam należy – węgiel przecież za darmo mamy. Wody tez u nas dostatek to po co za nią płacić, jak ostatnio popadało to nawet za dużo było. Jutro zakładam partię -Będziemy razem działać jak mnie poprzecie – PPR (POLSKA PARTIA POPAPRAŃCÓW)

 5. Wspieramy polski rząd PiSu w walce z korupcją w Polsce.
  Czas na zmiany !!!!!!
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako „ PAŃSTWO PRAWNE „ równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Sędzia Daniel Strzelecki ( Boleslawiec Jelenia Gora ) winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Polska Rzeczpospolita Korupcyjna sedziego daniela strzeleckiego z Boleslawca.
  https://www.youtube.com/watch?v=DZMoDI2Pe_k&t=894s

 6. A niby dlaczego w całej UE supermarkety płacą podatek, a w Polsce mają nie płacić?. To rząd Tuska i Kopaczowej sprzedał całą Polskę za stanowisko w UE a Polacy pracują za marne pieniądze i dorabiają Niemcy Francję i Wielką Brytanię! Beata Szydło i jej rząd ratuje Polaków i Polskę.