Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców, żądają 7 tys. zasiłków.

134440
Zaborcza.pl - Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców
pixabay.pl

Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców około 200 osób, do 2016 ma zostać podzielona grupa 66 tys. uchodźców, spośród których do Polski trafi ok. 4,5 tys. uchodźców.

 

Pierwsza grupa uchodźców, znalazła schronienie w okolicach Łodzi, otrzymali mieszkania tymczasowe, ubrania i zasiłki wynoszące 2.5 tys złotych. Dla niektórych to jednak za mało, i oczekują takich warunków jakie oferują im Niemcy, według jednego z przedstawicieli

 

– To za mało by zacząć nowe życie, powinniście o nas zadbać i podwyższyć zasiłki – Powiedział Abdul Alim.

 

Nasz reporter po przeprowadzonej analizie, według statystyk większość uchodźców domaga  się 7 tys zł. zasiłku, w przeciwnym razie grożą zgłoszeniem niewłaściwego traktowania do władz w Brukseli. Według nieoficjalnych danych, uchodźcy mają zamiar dostać się do Niemiec. Dlaczego?

 

 – Niewłaściwie traktowanie, w Polsce krzywo patrzy się na naszą religię, nie mamy gdzie się modlić, nie mamy świątyń – Powiedział Abdul Alim, przedstawiciel uchodźców z Syrii.

 

Według wstępnych doniesień mają powstać osiedla dla uchodźców do 2016 roku, do tego mają zostać zbudowane świątynie oraz szkoły.

POLUB NA FB!


Zaborcza.pl – Kontrowersyjne artykuły które nie mają nic wspólnego z prawdą.

Komentarze

PODZIEL SIĘ

137 KOMENTARZE

 1. Nóż się w kieszeni otwiera.Ja zapierdalam za 1500zł mięsięcznie gdzie z tych pieniędzy muszę zrobic opłaty wyżywić siebie i rodzine a ta kurwa przybłęda dostaję 2500, mieszkanie za darmo i jeszcze podskakuję.Oj będzie się dzialo.A wymagania tych nierobów to 7 tyśiaków na miesiąc!

  • Dzisiaj po 38 latach nienagannej pracy w naszej kochanej ojczyźnie (od 11 lat na rencie, której wysokość wynosiła od niedawna 980 zł) – ZUS zabrał mi rentę. I co dalej robić w tym kraju? Jak można nie szanować swojego obywatela – patriotę, który tu całe życie pracował za marne grosze. Jak się to ma do tego, czego żądają CIAPCIA !!!! Czego te mendy, brudasy, mordercy oczekują od naszego biednego kraju. Nie przyjmować ani jednego uchodźcy !!! Będą mordować nasze dzieci, kobiety czy nas – mężczyzn. Widzą nasze władze co robią CIAPACI we Francji, Niemczech, Belgi itd. We Francji jest ich ok 7 mln. – w ostatnich latach we Francji 30 kościołów wyburzono, a meczetów powstało ok. 2000, chcą drugie tyle zbudować. Francja za niedługi czas zostanie „wynarodowiona” przez nich. Ta chołota rozmnaża się jak szarańcza. Nie pozwólmy na to w swoim kraju, aby to ścierwo się tu wprowadziło i PANOSZYŁO. Niedługo będziemy musieli z tą szarańczą walczyć, bronić się we własnym kraju przed nimi. Po co nam kolejne problemy, mało ich mamy. Należy wspomnieć o kosztach związanych z utrzymaniem ich oraz pilnowaniem, przez POLICJĘ, WOJSKO itd., aby czegoś nie wyrządzili. Jednym słowem WON z naszego jeszcze „wolnego” kraju. Rząd niech referendum zrobi, a nie ulega durnej „Niemce” – bo jak nie to my z nimi zrobimy porządek!!!

 2. My jak wyjeżdżamy do innego kraju nikt nam nic nie daje na wszystko musieliśmy zapracować ja wyjezdzalam z gotówką w kieszeni żeby miec za co jesc I zapłacić mieszkanie zanim dostalam pracę dlaczego ktos ma przyjechać do nas i dostać cos za darmo mam nikt nie chce dac za darmo dlaczego oni maja miec wszystko za darmo chcą przyjechac ok to niech ida do pracy tak jak my

 3. Pierdolone brudasy wypierdalac z Polski! Ludzie całe życie zapierdalaja za psi chuj w Polsce a te gnoje żądania mają 7kola!Ja na morzu zapierdalam i tyle nie zarabiam a te bydło za leżenie palnikiem do góry 7tys!Będzie się działo oj będzie.

 4. Arab jak ma świątynię to dla niego jest jednoznaczne że to jego teren. Podobno Bóg jest wszędzie niech sobie kapliczkę w szałasie zrobią. Pozwólmy zostać darmozjadom a będą nas nękać i islamizować. Nie dla islamy.
  POLSKA DLA POLAKÓW darmozjady do swojego państwa i walczyć o swoje jak nasi dziadkowie walczyli przez lata.

 5. To jest dyskryminacja Polaków!!! Zapiepszamy za najniższe krajowe wynajmujemy mieszkania no bo od państwa coś dostać to graniczy z cudem a takie gówna nie chce im się robić dostają za nic mieszkania pensje i kurwa jeszcze swoje świątynie i szkoły co to ma być Państwo w Państwie kto się na to godzi! Rząd miał nie przyjmować tak obiecywał i tyle z ich obietnic !!!! Gdzie tu sprawiedliwość!!! Jak tak to ma wyglądać to ludzie wyjdą na ulicę bo zaczyna być nie Ciekawie, a te gnoje do roboty a nie za darmo wszystko.

 6. Wlosy na glowie staja dęba jak sie to czyta. Ja caly miesiac zapierdzielam i mam ledwo 1400 zl i musze sieza to wyzyc i kupic leki i oplaty. Niech sie wezma do pracy cholerne nieroby a nie zeruja na ludziach i jeszcze ptobuja zastraszac. …. Powinno sie takich odrazu eksmitowac tam skad przyjechali

 7. Jeżeli Alim Abdul uważa że Polacy krzywo patrzą się na nich i ich wiarę, to niech w krajach Abdula pozwolą również katolikom budować nasze Kościoły, zalegalizować inne wyznania a nie tylko Koran – jedyna religia! Ilu katolików dziennie zostaje zamordowanych w jego kraju tylko za to że są innej wiary. W zamian za to oczekują i wymagają od nas i Europy warunków o których nawet w ich kochanym kraju mogli sobie tylko pomażyć mieszkając pod namiotem lub gołym niebem, o warunkach sanitarnych nawet nie wspomnę, i ile tam dostają od swojego kraju zapomogi? . I żeby było jasne panie Abdul zasiłek w Polsce , który dostaje większość rodzin polskich to około 600zł, i to nie wszyscy dostają, wypłata za pracę około 1600zł na które trzeba pracować a nie nie robiąc nic żądać 7000zł bo 2500zł to za mało. Jeżeli macie się źle w Polsce , to wracać do siebie gdzie macie raj. Zamiast do Brukseli to proszę poskarżyć się do waszego proroka dlaczego macie się tak źle i dlaczego wśród was jest tylu terrorystów . Do Polski przybyło wielu uchodźców z Ukrainy , pracują tutaj większości za 1600zł nie żądają zapomóg od kraju , który dał im mieszkanie , pracę i poczucie bezpieczeństwa i nie są terrorystami, żyją w zgodzie z Polakami . Jeżeli nie pasuje Wam traktowanie i warunki socjalne w Polsce , to najprościej opuszcza się miejsce czy kraj gdzie jest Wam źle, my za Wami nie będziemy tęsknić i żałować że nie zostaliście u nas. Polak musi ciężko harować żeby było go na coś stać a nie żądać zapomogi od państwa tylko za to że jest się uchodźcem. Uchodźca przyjmuje warunki i zasady jakie obowiązują w danym kraju do którego przybył a nie żąda swoich warunków, które u siebie nie mógł dostać!!!

 8. Świątynie kur**? Zasiłki kur**? A won je**ne gnoje! Nowe życie? Ja na start w “nowym życiu” po wyjściu z gniazdka NIC NIE MIAŁEM tylko swoje brudne gacie! I niech mi nikt nie mowi ze to zle porównanie bo to TO SAMO. Gnoje pieprzone

 9. Ja bym im ani złotówki nie dałam ….Niech idą nieroby do pracy jest tyle potrzebnych rąk do pracy ….Wtedy by docenili pieniadze …!Atak jak inni im wypłacaja za co ….? Pytam się za co arabaom dawać kasę ze co przyjechali do Europy ….robią zamieszki pala samochody ,rozbijają miasta podpalają są bezkarni co za popierdolona polityka Kto tak zarządził żeby Europe doprowadzać do upadku …..?…. ,kradną . gwałca dzieci pedofile .dzieci i inne kobiety i Alach na to im pozwala to jest chore jak ich cała religia i …a nie zasiłków po 7000tys. im się zachciewa ha ha ha  koń by się uśmiała ….!!!!!

 10. Wybudujcie przedszkola, podniescie zasiłki dla Polskich najbiedniejszych rodzin. Nie mam nic do uchodźców, gdyż Ci prawdziwi naprawdę przeżyli piekło lecz wkurza mnie fakt iz na uchodźców i na inne zagraniczne ze tak powiem sprawy zbiera się pieniądze a na Polskie dzieci i np domy dziecka „nakrętki z butelek” :@

 11. Żeby coś dostać trzeba coś wnieść. A co oni wnoszą? Bród, smród i zarazę. W Polsce nie ma nic za darmo, więc niech albo biorą co dajemy i zaczną dawać coś od siebie (pozytywnego) dla naszego kraju, albo droga wolna.Za mało dla nich? To niech wracają skąd przyszli, tam mieli na pewno więcej! Inne kraje im tyłki ratują, a Ci jeszcze żądania swoje przedstawiają. Może jeszcze niech WOśP zacznie dla nich zbierać kasę? … Chcą swoich świątyń, szkół? Najpierw praca, potem wznoszenie z ICH podatków ICH meczety! Mamy dać większe zasiłki? A nasi biedni rodacy mają dalej żebrać?!Nie jestem rasistką, ale tak bezczelni uchodźcy nie powinni nic dostać!

 12. Skurwysyny poprawność polityczna w dupie ją mam !!! tak jakbym miał mało to jeszcze będę pilnował swoją żonę i córki żeby te pojeby ich gdzieś nie zgwałciły w imię jakieś choreje wiary ! Kórwa ludzie co z wami !!!! ?

 13. 500+ mi się nie należy bo mam dwoje dorosłych i jednego małoletniego, 32 lata zapier….. i niewiele się do robiłem, a tu byle nierób przyjeżdża i dostaje więcej niż pracownik Biedronki zarobi i jeszcze straszy, że się poskarży. O co tu k…. chodzi?

  • No pieknie oni dostaja a samotne matki z dziecmi co dostaja ? Dobra teraz jest 500 + ale jak moje dzieci juz pokonczylyn18 lat to nic nie dostane owszem ale przez te wszystkie lata nikt mnie sie nie pytal czy mam na czynsz , na jedzenie . Wymagali tylko ze ja musze dzieciom zapewnic byt, a huj ich obchodzil jak! Teraz zeby posplacac dlugi musze wyjezdzac do niemiec zeby cos zarobic tam tez nikt mi sie nie pyta czy mam co zjesc zanim dostane pierwsze pieniadze. Do huja wafla skoro wszystcy ludzie sa jednakowi tonczemu tacyyyyyy ….. sa lepsi odemnie? Bo co bo maja wojne? Ja mialam wojne z mezem i co? Rozumiem starsi dzieci i kobiety ale faceci? Mlodzi? Wypierdalac do siebie do kraju i robic tam porzadek zeby rodziny pozabierac a nie wygodnie z jajami tu sie panoszyc

 14. Wiele komentarzy jest przesadnych…ale nie dziwię się ludziom, to drażni i złości każdego. Jest jawną niesprawiedliwością i nierównością społeczną.
  Moje zdanie jest podobne, obozy dla uchodźców typu tych w Turcji są uwłaczające godności każdego człowieka. Ale jeśli ktoś kogoś potraktuje dobrze i należycie (mają domy, pieniądze i bezpieczeństwo) oraz tolerancję, taką na jaką sobie zapracują.

  Bo większość Polaków nie jest głupich i potrafi rozróżnić wilka w owczej skórze.

 15. Ja pitolę, to jakieś nieporozumienie!! Po 40 latach harówy dostałam 1100 zeta emerytury, a taki nierób ma dostać 7 baniek. Jak kochają swój kraj, swoją wiarę, to niech walczą o nią, a nie sępią od innych. Mordują ludzi, organizują zamachy. Trudno to pojąć. Wsadzić ich w samoloty / dołożę się do biletu/ i niech wracają do swojej ojczyzny.

 16. Jak to trafiła??? Przecież Polska miała nie przyjmować… , a teraz przyjęła i jeszcze kase im dają!!! To Polak musi napieprzać ciężką pracę, żeby rodzinę utrzymać a tym z wejścia 2,5 tys. Qrwa co to się robi??? W dupie się poprzewracało…

 17. Się powinni cieszyć ,że przeżyli i udało im się uciec ,a nie wymagania wielkie. Moim zdaniem 2,5 tyś zł to za dużo ja bym dał maksymalnie 1000zł+mieszkanie i tylko przez kilka miesięcy, później do roboty niech idą. Co oni są ważniejsi od nas samych? Ja rozumiem ,że trzeba pomóc ,ale bez przesady.

 18. Chcę Wam zwrócic uwage, że w Polsce są grupy pobierające większe zasiłki od Polaków. Zaptajcie ile pobierają Cyganie, ups. Romowie, (chociaż z Romą to maja tyle wspólnego co ja z Pekinem). Tzw mniejszości narodowe pobieraja większe zasiłki.

 19. Jestem emerytką i za 1/4 7000tyś. mam przeżyć cały miesiąc do teko opłaty.
  Przepracowałam w przemyśle precyzyjnym prawie 45 lat,a te darmozjady w moim kraju wysuwają jakieś żądania? Won ,ja nie straszę że odwołam się do Brukseli.
  Młodzi ludzie zarabiają 1200zł,a nawet mniej,Spadać.

 20. Dla jasności jestem przeciw muzułmanom i nie zycze sobie ich w Polsce . Ten artykół jest tylko w części prawda tak przybyli uchodzcy ale po pierwsze z Ukrainy Ale i z Iraku tylko że katolicy .. Ten artykuł jest typowym podżeganiem do nienawiści .. Nie trawie arabusów ale to jest pezsada piszę sie niby prawdę ale pisze sie o szczegółach i to celowo

 21. Niech sobie poszukają pracy. Dach nad glowa sie znajdzie oraz pomoc. Żądanie zasiłków od razu to po prostu chamstwo i ich zachowanie swiadczy o oderwaniu od rzeczywistości. Kazdy musi sobie radzic sle nie ma tak ze wszystko bedzie podane na tacy
  Polska to biedny kraj wyzyskiwany przez np Niemieckie firmy , portugalskie biedronki itp. Tu jest bieda.

 22. To jest karygodne,jak można pozwolić na takie szkalowanie Polski.Nikt krzywo się nie patrzy na ich religię , to oni patrzą krzywo na naszą. Niewłaściwe traktowanie ,bo nie chcemy się zgodzić na tak wysokie zasiłki ? -SKANDAL !!! Co mają powiedzieć Polacy,którzy mają marne emerytury ? Pracowali po 30,40 lat i ledwo” wiążą koniec z końcem „

 23. a qrwa buda gaz i waskie drzwi to qrwa czlowiek idzie na zasilek za 500 zeta a taka menda ,znajduch niedosc ze przygarniety jeszcze krzyczy i sie domaga 7 tysi to polacy bedacy na zasilkach powinni krzyczec o 15 tysi nam qrwa rzad niechce dac tylko podatki podnosi a tym znajducha a buda z naszego kraju po chk nam znajduchy i przybledy

 24. Ludzie !!! Tu nie ma co dyskutować o pieniądzach, porównywać nas do nich !!! Tu jest tylko jedna opcja wypierdolić ich z naszej Ojczyzny aby nie zdążyli narobić tego co zrobili innym krajom takim jak Francja czy Belgia !!! Won z nimi , ich tu nie ma prawa być!!!! Ją jako obywatel tego kraju i inni mi podobni nie życzymy sobie takiej dzikiej hołoty bandziorów i moderderców w tym kraju !!!! Basta !!!

 25. Co to kurwa ma byc?? Proponuje podać dokladnie miejsce gdzie sa ci uchodźcy a odpowiedni ludzie sprawia ze sami wyjada bo co to za jebana sprawiedliwość całe życie zapierdalac za 2.500 a tu kebabiec przyjedzie i moze jeszcze faktycznie dostanie 7.000 i to kurwa z podatków tego który zarabiać bedzie dalej 2.500. Chuj mnie strzela

 26. Nawet tych 2500 złoty im nie dać niech mają z góry jak każdy w Polsce a jak nie pasuje to won z polski i żadnych świątyń nie budowac niech się modlą po domach albo na ulicy bo oni by nie dali wybudować świątyń innym wiarom a z resztą sami są sobie winni takiego traktowania widać w europie co się dzieje. Ale uważajcie w Polsce wam nie pójdzie

 27. i my mamy być tolerancyjni ? Mieszkanie za darmo i 2,5 tysiąca zł. do rąsi nie martwiąc się o dzień następny , prace czy zdrowie . Banda tchórzy która nie chce walczyć w obronie swojego kraju sprowadzona d przez idiotkę Merkel , wyjdą na ulice to się z nimi porozmawia ,,,,

 28. Już kur… przywieźli to niech ich utrzymują za swoje i za nich odpowiadają. Polscy politycy, zero rozsądku, zero empatii dla swoich rodaków, dla nich wszystko a nasi giną. Wypieprzyć wszystkich od koryta co do jednego niezależnie od partii i zacząć wszystko od nowa jak najdalej od UE. Prymitywy bez honoru jak im nie wstyd pokazywać swe gęby jak tylu bezdomnych i biednych mają w swym kraju dla których nic robią. Banda krwiożerczych besti i tyle na temat naszych polityków

 29. To jakaś kpina. Pracuje na stanowisku kierowniczym za 3000zl, musze na to pracować 25dni i dojeżdżać 50km do pracy, Ci „biedni” ludzie dostają za nic to samo i jeszcze mało. Żenada, po co jeszcze siedzimy w tym kraju, stańmy się też uchodźcami!!!

 30. Oni, żądają i maja same prawa, zero pracy i obowiazkow. My zapiepszamy, Rzad nam zabier strasza prawem.wszystko drozeje, kolejki.do lekarza coraz dluzsze, emeryci i renciści coraz biedniejsi, a tamci tylko wyrtarczy ze przyjeda.
  Oni na wstępie dostają jedzenie wyposażone mieszkanko i wystarczająca kasę na godne zycie , bez żadnych obowiązków, mało będą atakować dzieci i zony, bo zaraz będę
  zadac seksu. My też tak chcemy , ile takich osób w Polsce? Żądamy, nic wiecej tego samego, do skutku.

 31. Niech zyja tak jak Polacy!!! Za 1000 zlotych!!!!Ja tez jestem emigrants i na wszystko musialam zapracowac sama!!! Nikt mi nic nie dal!!! A jak chca sie modlic,to niech sobie sami wybuduja jakis barak!!!!W Kanadzie wystarczaja im parterowe pomieszczenia! !!!! Nie trzeba wcale meczetow!!!

 32. Oni nie nadaja sie do wspolzycia z narodem cywilizowanym!! Stare ch..je „poslubiaja „7-8,9letnie dzieci!!!!! Te dzieciatka umierajaca przy porodach! !!W Nielsen w impeach dla uchodzcow sa 11-leondziewczynki w ciazy,ktore sciana tam swoich podstarzalych mezow!! Kobiete mozna zabic bezkarnie!! Kobiety nic nie znacza!! Oni uwielbiaja zabijac!!!

 33. Trzeba będzie się zebrać i rozpierdolić śmieci jebanych puki mozemy jeszcze coś zrobić NIE będę zapierdalał na tych nierobów KOZOJEBCÓW. I na CH…..J tu pracować oni dostają 2500zł a my z zusu 980zł my nie jesteśmy POLAKAMI tyko POLSKIMI NIEWOLNIKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. Co się dziwić jak w Łodzi samorząd jest POwski to na złość obecnemu rządowi mimo zapewnień ze nie przyjmujemy to te Ku…wy przyjmują tak samo będzie w Poznaniu tez PO OWIEC rządzi w Warszawie Hanka oj kiepsko to widzę a wybory do miast chyba za 2 lata dopiero :(

 35. Si fueris Romae, Romano vivito more!!! Po Polsku: Będąc w Rzymie, czyń jak Rzymianie!!! Jak się jakimś imigrantom w Naszym Rzymie nie podoba to niech mają pełną świadomość że nikt ich tu nie zapraszał !!! W Niemczech imigranci odmawiają jakiejkolwiek pracy bo wolą leżeć w luksusowych domach na zasiłkach! Na szczęście P.O. straciło władzę i możliwość sprowadzania tu tych „obcych”. Nie dla islamizacji Europy !!!

 36. Brak słów !!!! Większość z nas zapierdziela za najniższe, aby wyżywić rodzinę, zrobić opłaty, naprawdę niewiele brak nam Polakom na przyjemności, ale mamy to za naszą ciężką pracę, a tu przyjdzie taka łajza z zamiłowaniem do kóz krzyczy, ze chce 7 tys !!! Niech to coś idzie dalej na zachód, niech ich Niemcy czy Bruksela goszczą, skoro ich tak licznie pościągali.

 37. Gdy zmarł mi mąż i nie miałam srodkow do życia/ straszne besrobocie!/, nikt nie mial dla mnie nawet pracy interwencyjnej. Nikogo nie interesowała sytucja moja ani moich dzieci. Otrzymałam jednorazowo 150 zl odMOPS. Dałam radę sama, ale musiałam sie cięzko narobić. Teraz 2,,5 tys. to byłoby dla mnie chyba nawet zbyt wiele -wystarcza mi malenkie mieszkanko i emerytura. A oni maja dwa i pół raza lepej ode mnie i jeszcze im mało?

 38. & tysięcy,barahło zaplute.Ja 700 zł.renty otrzymuję,a to bydle islamskie-dbajcie o nas i dawajcie więcej albo się poskarżymy Brukseli”WYPAD nieroby do swojego kraju ratować i bronić ojczyzny.Ciekawe ile tam zarabiali.Jak dostaliby to co żądają,to dojdzie do rozlewu krwi …bo My POLACY,nie damy podpożądkować się tej swołoczy islamskiej.Potomstwo bustw księżycowych.

 39. Zasilki 2.500 ?????a my??????Polacy w swoim kraju nie moga sie utrzymać i są zmuszeni zostawic rodziny by paznokciem osrane kible drapac na obczyznie,jebalam jak wół 16 lat by móc dzieci w polsce wyksztalcic ,,po co????teraz musialy wyjechac by zarobic na chleb bo w polsce nie ma prawa bo jebiesz i pracodawca ci wyplaty nie da…a taki byle huj zamiast swojego kraju bronic to przyjedzie do polski lezec jajami do gory i jeszcze ma wymagania….no kurwa mać….dla nas nie ma….rece opadaja…

 40. Wybić tych brudasów. Oni się domagają? Niech zaczną uczciwie zapier^^^lać jak normalni ludzie a nie tylko żądać świątyń, zasiłku i praw oraz wysadzać się w imię chorej idei. Merkel chciała to niech teraz ich bierze!!!!!! Ja mówię stanowcze NIE

 41. I co POlaczki KODziaczki? Nie w smak wam, ze smoluchy dostaja miesiecznie trzy razy wieksze kieszonkowe niz wynosi zasilek dla bezrobotnego POlaczka? Czekajcie, az do wladzy dojdzie wasza ukochana PełO razem z Ryśkiem, to wam dopiero zaczna ich tu sciagac i beda szly na nich takie peiniadze, ze to 500+ na ktore tak szczekacie to bedzie male piwo. Oczywiscie pieniadze beda „z Unii” czyli wasze, bo one sie z kosmosu nie biora . Niestety, historia pokazuje, ze POlaczek musi byc permanentnie dymany, bo inaczej nie czuje sie soba, A jak getta powstana to bedziecie mieli tu powtorke z Kolonii i nic nie zrobicie najwyzej na fb sie ponapinacie. Tak jak z osiedlem dla smoluchow na terenie Reduty Ordona – patryjoty sie w internecie zarzekaly, a jak co do czego przyszlo to na manifestacji garstka osob byla