Grała w The Sims 4, odebrali jej dziecko.

1904

Grała w The Sims 4 i dokonała zabójstwa na wirtualnym dziecku.

Do incydentu doszło w  Szczecinie, 27-letnia kobieta posiadająca wtedy jeszcze 4-letnie dziecko, odpaliła pierwszy raz nową grę firmy EA Games ” The Sims 4 „. Według raportu, jaki opracowała dla was „Zaborcza.pl” kobieta grała sobie spokojnie, jednak po 2 godzinach gry pojawił się problem.

 

Kierowana przez kobietę postać zaszła w ciąże, nie była na to gotowa. Po urodzeniu ” wirtualnego ” dziecka postanowiła się go pozbyć. Dziecko zostało zamurowane w pokoju bez drzwi i bez okien, w końcu po kilku dniach męki umarło. Według wstępnej ekspertyzy powodem zgonu był głód.
Całość zarejestrowała kamerką komputerową i opublikowała na swoim profilu na Facebook.

 

Jak obejrzałam ten filmik byłam w szoku, sama gram w The Sims 4 ale ja chociaż oddawałam dzieci do adopcji! – Komentuje znajoma. – Od razu złożyliśmy zawiadomienie na policji – Dodaje.

 

Wkrótce w domu kobiety pojawiła się opieka społeczna, a „realne ” 4-letnie dziecko zostało jej odebrane na czas wyjaśnienie sprawy.
To tylko gra, nigdy nie zrobiła bym czegoś takiego swojemu dziecku – Tłumaczyła Kobieta.

 

Jednak to było za mało, dziecko zostało odebrane ” na wszelki wypadek ” bo jak mówi Pani Dorota z opieki społecznej. – Na wszelki wypadek, jeśli badania wykażą wynik pozytywny i kobieta okaże się osoba odpowiedzialną, dziecko wróci do matki –


Dałeś się wkręcić? Jeśli tak koniecznie UDOSTĘPNIJ ten artykuł tak by wkręcić swoich znajomych !

Powodzenia!

Komentarze

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ