Gang handlarzy słodyczami rozbity.

2416
Zdjęcie: Pixabay

Gang handlarzy słodyczami rozbity, znów w szkołach zapanuje porządek

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego rozbili grupę, która zajmowała się nielegalnym handlem słodyczami na ogromną skalę w szkole podstawowej. Znaleziono kilkaset sztuk chipsów oraz cukierków.

 

Z materiałów operacyjnych wynikało, że zorganizowana grupa przestępcza rozprowadzała w szkole nielegalnie batony, chipsy oraz cukierki.
Policjanci CBŚ wspierani przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej zatrzymali 5 osób w wieku 9-13 lat, zamieszanych w proceder.

Dwóch zatrzymanych było wcześniej notowanych za nielegalne posiadanie lizaków, inni mieli do tej pory czyste kartoteki. – Mówi dyrektorka szkoły.

 

Funkcjonariusze wpadli na trop po anonimowym zgłoszeniu jednego z uczniów. Po przeszukaniu ucznia znaleziono przy nim papierki z cukierków, uczeń poszedł na współprace i wystawił szkolnego dilera. Jak wiadomo, z zeznań w słodycze była zaopatrywana cała szkoła, chodzą pogłoski ,że nauczyciele też zażywali. Zostało zatrzymanych 3 dilerów i 2 osoby które zaopatrywały towar. Nadal nie wiadomo kto był ” szefem ” organizacji.

Cała afera spowodowana zakazem sprzedaży słodyczy w szkołach, prowadzi do tworzenia się organizacji przestępczych wśród młodocianych – Ostrzega rzecznik policji.

 


Dałeś się wkręcić? Jeśli tak koniecznie UDOSTĘPNIJ ten artykuł tak by wkręcić swoich znajomych !

Powodzenia!

Komentarze

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY