Czy Donald Tusk przejmie władze w rządzie ?

1817
pixabay.pl

„Donald Tusk przejmie władze w rządzie!”, ważne słowa Preben Aamann’a, rzecznika prasowego Donalda Tuska.


– Donald Tusk wraca do kraju, Polski rząd potrzebuje kogoś z „jajami” – oznajmił w wywiadzie dla „Financial Times” rzecznik prasowy Donalda Tuska.

Sprawa będzie dotyczyć rozwiązania trudnych sytuacji w Polskim rządzie, mimo kompromisu wiele spraw zostaje nie wyjaśnionych. Donald Tusk ma pomóc obecnemu rządowi na którego czele stoi premier Beata Szydło.

 

Polski rząd potrzebuje osoby doświadczonej i kompetentnej – Komentuje rzecznik prasowy, Preben Aamann. – Chodź wymaga to wielkiego poświecenia z strony byłego premiera, jak sam mówi ” Polska jest najważniejsza

 

” Donald Tusk przejmie władze w rządzie! „.

Rzecznika Donalda Tuska mogło lekko ponieść dlatego, że wszystko zależy od tego jak zostanie przywitany przez ugrupowania polityczne. Wywodzący się z PO Donald Tusk, jest wrogiem Jarosława Kaczyńskiego a jak dobrze wiemy premier Beata Szydło wywodzi się z PiSu.

 

 Możemy spodziewać się kilku tygodniowej wizyty Donalda Tuska w Polskim rządzie, rzecznik prasowy nie wyjawił jednak prawdziwych intencji byłego premiera. Eksperci już spekulują, że sprawa może dotyczyć przyjęcia przez Polskę uchodźców – a raczej jej braku.

 

 – Po ostrej stronie krytyki, z słów Nigel Frage’a w stronę Donalda Tuska, szef komisji Europejskiej może w końcu przemyślał swoje postępowanie i zmienił swoje nastawienie do obywateli. – Spekulują „koledzy” z PiSu.


Dałeś się wkręcić? Jeśli tak koniecznie UDOSTĘPNIJ ten artykuł tak by  wkręcić swoich znajomych !

Powodzenia!

 

Komentarze

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY