Angela Merkel wściekła na Beatę Szydło chodzi o uchodźców

40011

Angela Merkel wściekła na Beatę Szydło za traktowanie uchodźców w Polsce. Poszło o rozporządzenie Szydło dot. Schabowych dla uchodźców

 

Niemcy już narzucają Polsce przyjecie dodatkowo około 100 000 tys. uchodźców, podczas gdy rozporządzenie Beaty Szydło może sprawić ,że żaden uchodźca nie będzie chciał zostać w Polsce na dłużej i wyruszy do Niemiec, czego obawia się Angela Merkel.

 

Należy szanować każda religie, i pomagać tym biednym ludziom a nie ich dręczyć – powiedziała Kanclerz Angela Merkel.

Zapraszając gości, nie wysyłasz ich do sąsiadów – zareagowała Szydło.

 

W koalicji rządowej w Niemczech narasta konflikt między bawarską CSU a kanclerz Angelą Merkel (CDU). Powodem jest różnicą zdań w kwestii uchodźców. Ludzie zaczynają protestować i wychodzić na ulice, Merkel nie chce pogorszyć sytuacji społecznej. Narzuca wiec Polsce prawa, oraz grozi sankcjami Unii Europejskiej wobec Polski.

 

Według Zaborcza.pl jest to ingerencja w niepodległe państwo Polskie, skoro jesteśmy Polakami to możemy decydować o tym kto przekroczy nasze granice, żaden obcy kraj nie powinien nam narzucać swoich praw.
Polub na FB!

Polska nie jest wasalem Niemiec.

 

Komentarze

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Merkel, wara od Polski, wara od Pani Premier, wara od narodu polskiego, nie masz żadnego prawa nam-Polakom narzucać tych gwałcicieli i pedofili, w Polsce gwałt i pedofilia są karalne, zapraszasz ich to nie wysyłj do sąsiadów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!